Parasole ogrodowe – galeria najpiękniejszych inspiracji

680
0
Share:
parasole ogrodowe galeria challenger t2

Jak zmienić nasz taras nie do poznania? Niezbędne są wygodne meble i parasole ogrodowe – galeria najciekawszych modeli pomoże Ci wykreować wspaniały taras w kilka chwil! Jakie elementy wybrać, aby móc cieszyć się nimi przez szereg lat?

Parasole ogrodowe: galeria, która pomoże Ci stworzyć wymarzony taras

Szukając inspiracji na piękny taras nie zapominajmy o odpowiedniej ochronie przed słońcem! Decydując się na parasole ogrodowe pomoże nam galeria, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

Jaki powinien być idealny parasol ogrodowy? Z pewnością wykonany z trwałych materiałów, które będą odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Wśród rekomendowanych produktów wymienia się parasole, których stelaże wykonano z aluminium malowanego proszkowo. Taki materiał zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy.

Czasze parasoli ogrodowych zaskoczą nas swoimi rozmiarami – w galerii znajdziesz modele, których bok czaszy ma 3-4 metry długości! Czasze tworzone są z materiałów poliestrowych lub technicznych pokrytych warstwą poliuretanu. Dzięki takiemu połączeniu tkanina jest zabezpieczona nie tylko przed promieniowaniem UV, ale również przed wilgocią.

Parasole ogrodowe z licznymi punktami regulacji

Czy wiesz, że nowoczesne parasole ogrodowe posiadają wiele punktów regulacji, które pozwolą na ustawienie kąta padania cienia zgodnie z oczekiwaniami? Parasole posiadają czasze odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach oraz ruchomą stopę.

Share: