Grill w ogrodzie – jak go zaplanować?

1151
0
Share:

Nie ma lepszego sposobu na smaczny obiad w lecie niż grill urządzony dla naszych bliskich. Grillowanie to dzisiaj prawdziwa sztuka, ale też przyjemność dla podniebienia. W przygotowaniu wyjątkowych potraw pomogą nam nowoczesne grill gazowe, które z powodzeniem zastępują klasyczne grille na brykiet. Czym się różnią te urządzenia?

Grilluj z przyjemnością na grillu gazowym!

Grille gazowe to bez wątpienia interesująca nowość dla miłośników spożywania posiłków blisko natury> urządzenia te pozwalają na wygodniejsze i szybsze grillowanie z korzyścią dla smaku i jakości przygotowywanych potraw. Grill gazowe są urządzeniami stawianymi w ogrodach czy na tarasach – ich zewnętrzna obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, przez co są one wysoko odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Grille gazowe posiadają klasyczne palniki zamiast miejsca na brykiet – dzięki zastosowaniu gazu możliwe stało się całkowite wyeliminowanie gryzącego dymu podczas grillowania. Dodatkowo dzięki palnikom możliwe jest regulowanie wysokości płomienia, co poprawia wygodę – sami decydujemy o czasie i grillowania i stopniu wysmażenia ulubionych dań. Grille gazowe są zaprojektowane w taki sposób, aby podnosić estetykę otoczenia –butla z gazem schowana jest we wnętrzu urządzenia. Po okresie letnim warto nasz grill gazowy przykryć dedykowanym pokrowcem stworzonym z tkanin poliestrowych.

grill-gazowy-palermo grill-ogrodowy-gazowy-katania grill-ogrodowy-gazowy-milazzo grill-ogrodowy-kuchnia-bbq

Wygodne miejsce do podawania posiłków

Jedzenie na tarasie to przyjemność – by móc podejmować gości na grillu warto wybrać odpowiednie meble, które umożliwią nam wspólne biesiadowanie. Najlepszą opcją będzie duży stół jadalny, najlepiej osadzony na aluminiowym, malowanym proszkowo stelażu. Wśród najpopularniejszych modeli wybiera się te, których blat wykonany jest z naturalnego drewna teakowego. Taki stół to funkcjonalna ozdoba każdej przestrzeni przydomowej.

meble-ogrodowe-asti-royal meble-ogrodowe-rapallo zestaw-ogrodowy-bilbao zestaw-ogrodowy-toledo

 

 

Share: