Komfort blisko domu – jak zaaranżować taras?

1161
0
Share:

Wygodny i odpowiednio zaprojektowany taras stanie się idealnym miejscem wypoczynkowym w trakcie lata, ale również przestrzenią w której nasi bliscy mogą odpoczywać, zapraszać gości, uczyć się, bawić. Jak zaaranżować taras, aby miejsce to zachęcało do spędzania na nim czasu? Elementem niezbędnym są z pewnością wygodne meble ogrodowe!

Jak zaaranżować taras przy pomocy mebli technorattanowych?

meble-ogrodowe-imola meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-asti fotel-na-balkon-leonardo

Wśród wielu propozycji topowych producentów mebli ogrodowych meble technorattanowe cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Komplety tego typu są dzisiaj rozbudowane, przez co bez trudu znajdziemy meble odpowiednie zarówno na tarasy, do ogrodów, ale też na balkony, werandy czy do stref wypoczynkowych. Popularność mebli technorattanowych wynika zarówno z ich eleganckiego wyglądu, jak i doskonałych parametrów technicznych. Zastanawiając się, jak zaaranżować taras warto wziąć pod uwagę właśnie komplety technorattanowe.

Mebel technorattanowe oparte są na lekkich stelażach aluminiowych – tworzywo to jest malowane proszkowo, przez co jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci, rdzą. Niska waga aluminium wpływa bezpośrednio na wagę samych mebli – ich podnoszenie nie sprawia najmniejszego problemu. Meble technorattanowe tworzone są z polietylenowej plecionki, która zabezpieczona jest przed wnikaniem wilgoci, uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem. Plecionka taka do złudzenia imituje naturalny rattan, posiada nieporowatą strukturę, nie chłonie brudu.

Jak zaaranżować taras nowoczesne?

meble-ogrodowe-oviedo meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-asti

Alternatywą dla klasycznych tarasów jest taras nowoczesny – w tym celu warto wybrać meble modułowe. Są to kolekcje w których poszczególne elementy możemy wykorzystywać osobno lub też łączyć ze sobą, aby uzyskać sofę narożną. Wierzch takich mebli pokrywają wygodne poduszki i pledy.

Share: