Meble ogrodowe technorattanowe

1037
0
Share:

Wygodne meble na tarasie czy w ogrodzie to klucz do udanego wypoczynku w okresie wiosny, lata i wczesnej jesieni. Szukając metod na to, aby ciekawie zaaranżować swój taras warto sięgnąć po sprawdzone metody… w nowej odsłonie. Meble technorattanowe nadają się do tego doskonale! Jakie komplety proponują nam dzisiaj topowi producenci?

Dlaczego warto postawić na meble technorattanowe?

Technorattan jest doskonale znany polskim odbiorcom – meble tego typu królują w polskich ogrodach. Dzisiaj producenci przedstawiają nam meble tego typu w nowej odsłonie – meble są zaprojektowanie zgodnie z najnowszymi trendami, co przekłada się na ich świetny wygląd. Meble technorattanowe doskonale sprawdzają się w naszych warunkach klimatycznych a dodatkowo ich konstrukcja nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, odkształcanie.

Jak skonstruowane są meble ogrodowe z technorattanu? Ich wierzch tworzy syntetyczna plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze. Nie jest ona podatna na wnikanie brudu czy wilgoci, nie traci ona koloru nawet po wielu latach użytkowania. Technorattan nie odkształca się, a jego czyszczenie nie jest problematyczne. Stelaż mebla stworzono z lekkiej konstrukcji aluminiowej – materiał ten pomalowano proszkowo, aby zabezpieczyć go przed wilgocią i rdzą.

meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-imol

Co znajdziemy w kolekcjach technorattanowych?

Kolekcje technorattanowe są obecnie bardzo rozbudowane – znajdziemy w nich elementy odpowiednie zarówno do stworzenia kąciak wypoczynkowego, jak i strefy kawowej na tarasie czy na balkonie. W kolekcjach znajdziemy przede wszystkim obszerne sofy narożne, ale też sofy dwuosobowe, fotele, krzesła niskie i wysokie stoliki kawowe, leżanki ogrodowe, fotele wiszące w formie kokonów. Uzupełnieniem kolekcji mogą być liczne pledy i poduszki.

meble-ogrodowe-rondo meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-lyon-ii meble-ogrodowe-filip-ii

Share: