Meble technorattanowe – czy to dobra inwestycja?

1150
0
Share:

Szukając pięknych i trwałych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na kolekcje technorattanowe. Meble z technorattanu cieszą się niesłabnącą popularnością – są one nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe. Jaki komplet technorattanowy wybrać?

Trwałe meble technorattanowe

Jedną z cech, na które stale zwracana jest uwaga w przypadku mebli technorattanowych, jest ich wysoka trwałość. Meble technorattanowe tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, wnikanie brudu, kurzu. Nieporowata struktura plecionki technorattanowej sprawia, że mebel czyści się niezwykle szybko. Plecionka nie jest podatna na działanie zmiennych temperatur, jak również na promieniowanie słoneczne. Nawet po wielu latach użytkowania meble takie nie zmieniają koloru, nie koślawią się – stanowią idealną ozdobę każdego ogrodu czy tarasu. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z aluminium malowanego proszkowo. Niska waga stelaża niebagatelnie wpływa na zmniejszenie wagi samego mebla.

meble-ogrodowe-rondo meble-ogrodowe-monza meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-milano-ii

Co znajdziemy w kolekcjach technorattanowych?

Kolekcje mebli technorattanowych możemy podzielić na wypoczynkowe oraz na kawowe. W tych pierwszych znajdziemy przede wszystkim sofy narożne, ale również wygodne fotele czy leżanki ogrodowe. Ciekawą propozycją są również fotele wiszące w formie kokonów, w których wnętrzu skryjemy się przed silniejszym wiatrem czy… spojrzeniami sąsiadów!

Drugą propozycją są komplety kawowe – ten rodzaj zestawów idealne nadaje się na balkony, tarasy, na werandy. Komplety kawowe pozwolą na podawanie ulubionych przysmaków na świeżym powietrzu i delektowanie się wyjątkową, letnią pogodą. Komplety kawowe możemy uzupełnić o dodatkowe koce i pledy, które w chłodniejsze wieczory zapewnią nam komfort.

meble-ogrodowe-filip-ii meble-ogrodowe-bordeaux meble-na-balkon-filip-ii fotel-na-balkon-leonardo

Share: