Nowoczesne ogrody zaaranżowane na miejsca do relaksu

168
0
Share:

Przydomowy ogród może stać się miejscem idealnym do odpoczynku i spotkań w gronie bliskich – kluczem jest odpowiednia aranżacja. Wystarcza wygodne meble i funkcjonalne zadaszenie, aby móc cieszyć się latem blisko natury.

Meble technorattanowe – nowoczesne i wygodne!

Szukając idealnych kompletów meblowych do ogrodu, warto zwrócić uwagę na funkcjonalne komplety technorattanowe. Zaskoczą one zarówno doskonałymi parametrami technicznymi, jak i piękną prezencją. Meble technorattanowe świetnie wpiszą się w ogrody nowoczesne, jak również skandynawskie czy minimalistyczne. Atutem kolekcji z tego tworzywa jest fakt, że meble dostępne są w kilku kolorach. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo – zabezpieczono je przed korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni słonecznych. Niewątpliwą zaletą kompletów technorattanowych jest to, że są one rozbudowane – znajdziemy w nich sofy narożne, fotele, ale też stoliki i stoły, fotele wiszące, leżanki ogrodowe.

Jak skutecznie chronić się przed słońcem?

W czasie letniego wypoczynku blisko domu nie powinniśmy zapominać, jak ważna jest skuteczna ochrona przed silnym słońcem. Decydując się na relaks w ogrodzie, warto postawić na funkcjonalne parasole ogrodowe. Obecnie parasole tworzone są z olbrzymią dbałością o detale – zaskakują zarówno pod względem designu, jak i materiałów. Parasol ogrodowy oparty jest na stabilnej, aluminiowej osi, która osadzona jest na ruchomej stopie. Na szczycie osi osadza się czaszę, której bok może mieć nawet 4 metry długości! Czasza tworzona jest z tkanin technicznych, zabezpieczonych przed wnikaniem kurzu czy promieniowaniem UV. Warstwa poliuretanu sprawia, że parasol ochroni też przed niespodziewaną mżawką! Liczne punkty regulacji pozwalają na stałe korygowanie kąta padania cienia – to wygodne i praktyczne rozwiązanie! W czasie jesieni parasol powinien być przykryty pokrowcem ogrodowym.

 

 

Share:
ogrodowe leżaki dekoracje tarasowe stoły balkonowe rozkładane