Oryginalne meble ogrodowe – co wybrać?

962
0
Share:

Szukając pomysłów na ciekawą aranżację przestrzeni wypoczynkowej warto postawić na oryginalne meble ogrodowe, które znajdziemy u topowych producentów. Jakie meble wybrać, aby cieszyć się nie tylko wygodą, pięknym designem, ale też trwałością? Wśród najczęściej wymienianych znajdują się technorattanowe meble ogrodowe. Dlaczego?

Fotel w kształcie kokonu – idealna huśtawka ogrodowa

Nowoczesna huśtawka ogrodowa w formie kokonu to jeden z najchętniej kupowanych mebli. Technorattanowy mebel zaskakuje wyglądem, trwałością i funkcjonalnością – nie ma też wątpliwości, że przypadnie on do gustu wszystkim, zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Huśtawka w kształcie kokonu posiada siedzisko zawieszone nad ziemią – wnętrze takiego siedziska możemy wypełnić poduszkami, kocami, pledami: możliwości jest wiele. Kokon pozwala na oderwanie się od ziemi i bujanie w obłokach – i to dosłownie! Takie huśtawki osadzone są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – materiał ten jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, rdzą, odkształcaniem. Wierzch mebla tworzy technorattanowa plecionka o nieporowatej strukturze, która nawet po wielu latach użytkowania będzie wyglądała nieskazitelnie.

fotel-wiszacy-bella hustawka-ogrodowa-kokon hustawka-ogrodowa-kokon hustawka-rattanowa

Leżanka ogrodowa z technorattanu

Leżanka ogrodowa to absolutny hit ostatnich lat – kupujemy je chętnie zarówno na tarasy, jak i do ogrodów. Leżanki technorattanowe odznaczają się lekkością, co wynika z zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Przenoszenie z miejsca na miejsce również nie sprawi nam problemów – leżanki często posiadają dodatkowe kółka. Zaletą leżanki jest możliwość regulowania zagłówka – może być on ustawiany z kilku pozycjach, w zależności od tego, jak pragniemy odpoczywać. Wiele modeli posiada również podłokietniki.

lezak-ogrodowy-grazia lezak-ogrodowy-grazia  lezak-ogrodowy-julia lezak-ogrodowy-murcia

Share: