Oświetlenie tarasu – inspiracje do nowoczesnego ogrodu

977
0
Share:

Niezwykle istotną rolę podczas aranżowania ogrodu odgrywa oświetlenie tarasu. Inspiracje prezentowane poniżej pomoże Ci stworzyć piękny, funkcjonalny również po zmroku ogród.

Stylowe oświetlenie tarasu – inspiracje prosto z katalogu marki Vimine

Chcesz efektownie oświetlić taras? Inspiracją będzie galeria produktów z logo Vimine!  W ofercie producenta znajdziesz szeroki wybór lampionów, dzięki którym zewnętrzna aranżacja rozbłyśnie nowym blaskiem. Stylowe, ręcznie wyplatane z egzotycznego rattanu lampiony stworzą doskonały duet z tętniącą życiem zielenią. Każdy ażurowy lampion wyposażony jest w odporny na wysoką temperaturę szklany wkład, w którym umieszcza się świecę. Lampiony dostępne są w kilku ciekawych wzorach oraz dwóch kolorach – naturalnym oraz białym o przecieranej strukturze.

Promienniki podczerwieni – podwójny efekt

Wieczorny chłód zakłóca romantyczną kolację jedzoną na tarasie? Prostym sposobem na podgrzanie atmosfery jest zainstalowanie pod zadaszeniem promiennika podczerwieni – niewielkiego urządzenia o ogromnych możliwościach! Promienniki na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od standardowych lamp. Jednak, w odróżnieniu od nich, emitują one nie tylko światło, ale również przyjemne, naturalne ciepło.

Share: