Parasole do ogrodu – galeria najciekawszych modeli

1032
0
Share:

Czym charakteryzują się nowoczesne parasole do ogrodu? Galeria prezentowana na naszej stronie zawiera najciekawsze modele z kolekcji jednej z najbardziej cenionych na rynku marek – Platinum. Sprawdź, jakie rozwiązania proponuje holenderski lider i znajdź wariant, który w tym sezonie będzie umilał Ci odpoczynek na tarasie!

Funkcjonalne parasole do ogrodu – galeria

parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-falcon parasol-ogrodowy-riva

Jak działają innowacyjne parasole do ogrodu? Galeria umieszczona poniżej pełna jest zdjęć modeli, które znacznie różnią się od standardowych parasoli, które jeszcze do niedawna obecne były w większości ogrodów. Miejsce małych, rozchwianych parasoli, które chwiały się przy silniejszych podmuchach wiatru zajęły solidne, eleganckie konstrukcje  z czaszami o imponujących rozmiarach.

Platinum – jakość, bezpieczeństwo, niezawodność

parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-challenger parasol-ogrodowy-falcon

Prezentowane w galerii parasole do ogrodu wykonane są z antykorozyjnego aluminium. Mocne stelaże z centralną lub boczną nogą są oparciem dla impregnowanych, poliestrowych czasz, które nie tylko rzucają kojący cień, ale również są szczelną barierą dla deszczu i szkodliwego promieniowania UV. Parasole wyposażone są w zaawansowany system regulacji umożliwiający zacienienie każdego, nawet trudnodostępnego zakamarka bez konieczności przesuwania konstrukcji.

Share:
balkon dodatki koce na balkon rozkładany stół balkonowy