Skuteczna ochrona mebli i wyposażenia ogrodowego

698
0
Share:

Piękne i zadbane miejsce wypoczynkowe blisko domu to idealna przestrzeń do organizowania spotkań w gronie znajomych, rodziny, miejsce, gdzie bezpiecznie bawić się mogą nasze dzieci. Aranżując to miejsce rzadko zastanawiamy się, w jaki sposób ochronimy meble i wyposażenie w okresie jesieni i zimy, kiedy sezon na wypoczynek na świeżym powietrzu się skończy. Z pomocą przychodzą nam sami producenci mebli proponując nowoczesne pokrowce ogrodowe.

Jak chronić meble ogrodowe?

Jeszcze do niedawna najczęściej stosowaną metodą na ochronę mebli ogrodowych było ich przenoszenie do piwnicy, na strych czy na przedsionek domu. To rozwiązanie było dobre połowicznie – meble faktycznie było chronione przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, jednak stale narażone na osadzanie kurzu, na wilgoć. Dzisiaj znacznie chętniej sięga się po pokrowce ogrodowe – są one tworzone z trwałych tkanin poliestrowych o gęstym splocie, które nie tylko nie przepuszczają brudu czy kurzu, ale są również odporne na ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. Pokrowce ogrodowe posiadają trwałą strukturę, która umożliwia stałe wentylowanie mebla – cyrkulacja powietrza pozwoli na zminimalizowanie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla. Pokrowce uzupełniono o kilka przydatnych elementów, takich jak ściągacz pozwalający na lepsze dopasowanie tkaniny do mebla.

meble-ogrodowe-coria-ii meble-ogrodowe-coria-i meble-ogrodowe-lugo meble-ogrodowe-lugo

Pokrowce dedykowane dla konkretnych mebli i urządzeń

Czy wiesz, że pokrowce ogrodowe dedykowane są dla konkretnych mebli? Bez trudu znajdziesz w ofercie producenta pokrowce na krzesła, sofy narożne czy okrągłe stoły. W ofercie nie brakuje również pokrowców tworzonych z myślą o grillach elektrycznych czy o parasolach ogrodowych. Szeroka oferta pokrowców sprawi, że bez trudu ochronimy wyposażenie ogrodowe i zachowamy jego wysoką jakość.

pokrowiec-ogrodowy pokrowiec-ogrodowy

Share: