Taras inny niż wszystkie!

288
0
Share:

Szukając idealnego miejsca wypoczynkowego, warto zwrócić uwagę na przydomowy taras. Przestrzeń ta może być wykorzystywana na wiele sposobów – podstawą jest określenie naszych potrzeb oraz budżetu. Producenci mebli zaproponują szeroki wybór kompletów rattanowych, technorattanowych czy modułowych.

Czym zaskoczą nas dzisiaj projektanci mebli tarasowych?

Nowoczesne meble tarasowe łączą w sobie kilka cech: odznaczają się one wysoką estetyką, trwałością oraz gwarantują nam wypoczynek na najwyższym poziomie. Takie meble staną się nie tylko wygodnym miejscem do relaksu, ale też elementem, który pozwoli wyróżnić taras na tle innych. Projektanci chętnie sięgają zarówno po nowoczesny design, jak i klasyczne wzornictwo – bez trudu znajdziemy więc komplety technorattanowe odpowiednie do nowoczesnych stref wypoczynkowych, jak i meble tarasowe wykonane z naturalnego rattanu, które wspaniale prezentować się będą w przestrzeniach rustykalnych. Warto zwrócić uwagę także na parasole ogrodowe – są one tworzone z myślą o wygodzie użytkownika. Czasze są odchylane, a liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia.

Meble technorattanowe na tarasie

Nowoczesny wystrój tarasu osiągniemy wykorzystując sofy wypoczynkowe technorattanowe, połączone z wygodnym fotelem oraz stolikiem kawowym. Uzupełnieniem takiej przestrzeni powinien być parasol ogrodowy, który ochroni nas przed upałem w ciepłe, letnie dni. Urozmaicając przestrzeń możemy również wybrać wiszący fotel w kształcie kokonu, który dosłownie pozwoli nam oderwać się od ziemi i bujać w obłokach! Ciekawą propozycją może być także nowoczesny komplet kawowy, idealny na mniejsze tarasy czy na balkony. Meble tarasowe kawowe składające się z trzech lub czterech elementów pozwolą nam na zaaranżowanie małej przestrzeni i cieszenie się latem kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

 

Share:
ogród koc dodatki ogrodowe balkonowa poduszka