Taras zaaranżowany na idealne miejsce kawowe

240
0
Share:

Niewielki taras czy ogród bez trudu zaaranżować można w przestrzeń kawową – wystarczą tylko odpowiednie meble i dodatki. Miejsce takie będzie idealną przestrzenią do podawania podwieczorków, spotkań w gronie znajomych czy też na wspólne spędzanie czasu w gronie bliskich. Jakie meble wybrać?

Taras dopasowany do potrzeb!

Komplety kawowe to idealne rozwiązanie na mniejsze tarasy czy balkony – składają się one zazwyczaj z dwóch lub trzech wygodnych foteli oraz obszernego stolika kawowego, na którym znajdzie się dość miejsca na filiżanki z kawą czy talerzyki deserowe. Wśród ciekawych propozycji warto wymienić meble technorattanowe, które odznaczają się nie tylko wspaniałą prezencją, ale też wysoką odpornością na uszkodzenia i ścieranie. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo – są one zabezpieczone przed korozją, wilgocią oraz odkształcaniem. Wierzch takich mebli pokryty jest plecionką technorattanową, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. mebel taki jest wysoce odporny na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne oraz na działanie promieni słonecznych. Meble technorattanowe mogą być dodatkowo uzupełnione o eleganckie poduszki czy pledy, które znacząco podniosą poziom komfortu.

Taras w cieniu parasola!

Aby zapewnić sobie wysoki komfort odpoczynku warto wybrać nie tylko dopasowany do potrzeb komplet kawowy, ale również wysokiej jakości parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole zaskoczą przede wszystkim estetycznym wyglądem, który pozwoli na dopasowanie ich do różnorodnych stylizacji tarasu. Atutem parasoli jest także wiele punktów regulacji – pozwolą one na korygowanie kąta padania cienia oraz na skuteczną ochronę przed słońcem. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny poliestrowej, która zabezpieczona jest przed wilgocią, wnikaniem kurzu czy płowieniem.

 

 

 

Share:
ogrodowe leżanki koc taras wygodne krzesło ogrodowe