W poszukiwaniu inspiracji na piękny taras

1012
0
Share:

Zbliżająca się wiosna to idealna pora na to, aby zastanowić się w jaki sposób zaaranżować przydomowy taras. Nawet niewielki taras czy balkon mogą stać się idealnym miejscem do odpoczynku, o ile tylko dobierzemy odpowiednie meble i dodatki. Co proponują nam dzisiaj producenci? Jakie meble okażą się strzałem w dziesiątkę?

Nowoczesne meble z technorattanu

Szukając mebli ogrodowych nie sposób przeoczyć ofertę mebli technorattanowych. Meble tego typu są doskonale znane na polskim rynku, jednak warto mieć świadomość, że w ostatnich latach producenci proponują nam kolekcje odświeżone, idealnie nawiązujące do nowoczesnego designu. Meble takie odznaczają się niską wagą, zastosowaniem wysokiej jakości tworzyw oraz odpowiednim profilowaniem. Meble technorattanowe okażą się odpowiednie do każdej przestrzeni – w kompletach znajdziemy zarówno klasyczne sofy narożne czy fotele, jak również wysokiej klasy leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów. Meble technorattanowe cenione są nie tylko w strefach prywatnych – często widzimy je również w s trefach wypoczynkowych w SPA, hotelach, restauracjach.

Konstrukcje mebli technorattanowych opierają się na stelażach aluminiowych malowanych proszkowo. Ten rodzaj tworzywa zabezpieczony jest przed wilgocią. Wierzch mebla tworzy technorattanowa plecionka do złudzenia przypominająca naturalny rattan. Materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na ścieranie, wnikanie brudu czy płowienie.

meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-bordeaux-ii meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-leonardo

Meble technorattanowe jesienią i zimą

Aby nasze meble technorattanowe na długo zachowały wspaniały wygląd warto zakupić dodatkowe pokrowce ogrodowe, które pozwolą na ich ochronę jesienią i zimą. Poliestrowe pokrowce to świetne rozwiązanie, aby ochronić meble przed działaniem wilgoci, osiadaniem kurzu.

meble-ogrodowe-monza meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-imola meble-ogrodowe-corfu-ii

Share:
kanapa ogrodowa tarasowy pled ozdoby tarasowe