Zorganizuj grilla w ogrodzie

598
0
Share:

Grill w okresie lata to jedna z przyjemniejszych form spędzania czasu – to chwila, w której możemy wspólnie usiąść do stołu, spędzić razem nieco czasu. Jak przygotować przestrzeń tarasową czy ogrodową na przyjęcie wielu gości? Możliwości jest sporo – istotne są przede wszystkim komplety meblowe oraz odpowiedni grill!

Jaki komplet meblowy wybrać do ogrodu?

Chcąc podawać pyszne posiłki w ogrodzie warto pomyśleć o klasycznym stole oraz wygodnych krzesłach czy fotelach. Wśród polecanych wymienia się najczęściej stoły z drewna tekowego, które świetnie prezentuje się w otoczeniu zieleni. Stół tego typu może mieć nawet do 2 metrów długości – oznacza to, że bez problemu znajdzie się przy nim miejsce dla 8 osób. Aby mogły one wygodnie usiąść warto wybrać fotele rattanowe, osadzone na aluminiowych stelażach. Wybór krzeseł czy foteli rattanowych nie powinien być przypadkowy – rattan jest pnączem naturalnym, które idealnie wpisze się w aranżację i zapewni komfort. Wygodne fotele są profilowane, dzięki czemu nasze plecy zyskują dodatkowe podparcie.

meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-rondo

Jaki grill wybrać do ogrodu?

Od jakiegoś czasu z polskich ogrodów i tarasów znikają klasyczne grille węglowe – zamiast nich korzystamy z nowoczesnych grillów gazowych. Ich podstawową zaletą jest prostota obsługi oraz brak gryzącego dymu, który uprzykrzał przygotowywanie ulubionych potraw. Dzisiaj grille gazowe wygodnie ustawiamy w miejscu, które nam pasuje – to spory sprzęt, który pozwoli na grillowanie dużej ilości produktów spożywczych w jednym czasie! Nowoczesne grille gazowe posiadają kilka palników, w których wysokość płomienia możemy regulować zgodnie z oczekiwaniami. Obszerna tacka pod rusztem wychwyci skapujący tłuszcz i pozwoli na zachowanie wysokiej higieny przygotowywania posiłków.

grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy

Share:
koc ozdobny dekoracje drewniane eleganckie meble tarasowe